LIETUVIŲ KALBOS DIENŲ ATGARSIAI GIMNAZIJOJE

Publikuota: 2018-03-17

Dar neseniai gimnazijoje skambėjęs mokinių juokas, šventinis šurmulys Vasario 16 – osios ir Kovo 11- osios progomis pritilo, kiek prigeso, po truputį vietą užleido sielos ramumai ir prisiminimams, atgaivinusiems ,, Lietuvių kalbos dienoms“ skirtus darbus.

Š. m. kovo 15 dieną, po ketvirtos pamokos, susirinkus visai gimnazijos bendruomenei, buvo priminta, kad mokiniai, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojų, prisijungė prie šalyje organizuojamos veiklos nuo Vasario 16 – osios iki Kovo 11 – osios. ,,Lietuvių kalbos dienoms” buvo skirtas dailyraščio konkursas ,,Lietuvos gimtadienis” ir sienlaikraščių ,,Lietuvių kalbos dienos” išleidimas. Dailyraščio konkurse dalyvavo visi pradinių klasių mokiniai, sienlaikraščius rengė 5 – 8, I – IV G moksleiviai. Pasidžiaugta visų darbais ir paskelbti nugalėtojai. Laimingi besišypsantys veidukai nuotraukoje – tai dailyraščio konkurso laimėtojai. Kaip draugiškiausia, atsakingiausia sienlaikraščius rengusi grupė išskirta aštunta klasė. Dar kartą pasidžiaugta savo kelią lietuviško žodžio link radusiomis rajoninio meninio skaitymo konkurso trečiosios vietos nominantėmis skirtinguose mokinių koncentruose Eva Glorija Dijak ir Dominika Bojarin. Pasidžiaugus gražiais darbais, visi išsiskirstė aiškiai suprasdami, kad ,,Lietuvių kalbos dienos“ baigėsi, bet meilė gimtajai, valstybinei kalbai niekur negali dingti.

Informaciją pateikė vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja N. Narusevičiūtė.

Nuotraukos lietuvių kalbos mokytojų J. Mackevič, N. Narusevičiūtės.