Konferencija ,,Mano žemėlapis Lietuvai“

Publikuota: 2018-03-12

Kovo 9 d. Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijoje vyko respublikinio geografijos konkurso ,,Mano žemėlapis Lietuvai“ baigiamoji konferencija. Šių metų konkurso tema ,,2018 m. atkurtai Lietuvos valstybei – 100 metų“, o konkurse dalyvavo net 99 žemėlapiai. Žemėlapius kūrė ir mūsų gimnazijos 6 – IIG klasių moksleiviai.

Devintų klasių kategorijoje I vietą laimėjo Marta Urgalevič ir Elžbieta Orlovska (IG klasė). Jų žemėlapio tema – ,,Mus vienija Lietuva ir lietuvių kalba “http://bit.ly/2ETuKMG
Nuoširdžiausias ačiū visiems dalyvavusiems!

Taip pat apsilankėme LRT muziejuje, kur ekskursijos metu susipažinome su Lietuvos radijo ir televizijos istorija, pamatėme pirmąją televizijos studiją, kurioje prasidėjo jos istorija, o šiandien čia filmuojama populiariausia laida vaikams ,,Gustavo enciklopedija“. Pamatėme, kaip filmuojamas TV žaidimas „Kas ir kodėl?", o su laidos vedėju Dariumi Jurgelevičiu pavyko ir nusifotografuoti.

Geografijos mokytoja Regina Dingelienė