Gimnazijos mokiniai dalyvavo projekto „Langas į Pietryčių Lietuvą“ baigiamajame renginyje

Publikuota: 2017-09-19

Nuo 2017 metų pirmosios pusės  mūsų gimnazijos IIG klasės mokiniai – Karolina Milevskaja, Dominika Bojarin, Gabriela Koreivo, Edvin Zavadskij - kartu su klasės vadove Aleksandra Bojarin dalyvavo jaunimo bendradarbiavimo centro „Europroject“ projekte „Langas į Pietryčių Lietuvą“. Projekto tikslas – pasitelkus jaunimą ir šiuolaikines viešinimo priemones skatinti Pietryčių Lietuvos regiono daugiakultūriškumo puoselėjimą šalies mastu, stiprinti Pietryčių Lietuvos mokyklų bendradarbiavimą ir aktyvinti Šalčininkų rajono tautinių mažumų jaunimą.

Projekto metu mokiniai sukūrė aprašymą apie Rūdninkų girios, jos istorijos aprašymą.

Š.m. rugsėjo 15 d. gimnazijos mokiniai dalyvavo projekto pristatymo koncerte. Jo metu dalyviai turėjo galimybę pamatyti galutinės veiklos rezultatus, daugiakultūrę regiono istoriją. Koncertas vyko Šalčininkų miesto parke.

Dėkojame gimnazijos mokinėms – Martai Urgalevič, Veronikai Andriejevaiei bei Evai Glorijai Dijak - už gražiai atliktą dainą „Laisvė“ koncerto metu, o IIG klasės mokiniams – Karolinai Milevskajai, Dominikai Bojarin, Gabrielei Koreivo, Edvinui Zavadskiui - bei  klasės vadovei Aleksandrai Bojarin už aktyvų dalyvavimą projekte.

Parengė: socialinė pedagogė R. Nanartovič