Lektoriaus Simono Dailidės susitikimas su E. Ožeškovos ir "Šilo" gimnazijų mokiniais

Publikuota: 2017-06-02
 Birželio 1 d. vyko lektoriaus Simono Dailidės susitikimas su E. Ožeškovos ir "Šilo" gimnazijų mokiniais. Susitikimo tikslas buvo įkvėpti jaunus žmones gyventi sveikai ir blaiviai, parodant jiems tai savo asmeniniu pavyzdžiu ir pasidalinant savo sėkmės istorija. Renginio metu lektorius rodė daug filmukų ir nuotraukų iš VšĮ "Blaivios pramogos" vykdomos veiklos, kurios įkūrėju ir direktoriumi yra pats Simonas. Lektorius supažindino taip pat su blaivių vakarėlių "Varom" organizavimu, vykdomomis sveikuolių stovyklomis ir kitomis sveikos gyvensenos idėjomis. Aktyviausi mokiniai gavo dovanų gertuvių bei 2 bilietus i VAROM festivalį.

Elvyra Salavatova