IŠVYKA Į TURGELIUS

Publikuota: 2017-05-16
 Penktadienį, gegužės 12 dieną, visa mūsų klasė nuvažiavo į Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnaziją. Iš karto, kai atvažiavome, mes aplankėme mugę, kur buvo daug įvairių rankų darbo dirbinių. Bžostovskio gimnazijos mokiniai mums parengė įdomų koncertą. Vėliau mes autobusu nuvažiavome pasižiūrėti Povilo Bžostovskio dvaro. Ten mes matėme daug pastatų, kurie, praėjus daugeliui metų, tapo griuvėsiais. Buvo labai įdomu vaikščioti tarp jų. Ten yra daug takelių, suoliukų, kur galima pailsėti po ilgo vaikščiojimo. Dar ten pastatytas paminklinis akmuo P. K. Bžostovskiui ir jo įkurtai Paulavos respublikai. Mes padarėme daug nuotraukų. Grįžę į Bžostovskio gimnaziją, aplankėme muziejų. Jis buvo mokykloje. Ten pamatėme daug paveikslų ir įvairių senovinių daiktų.Vėliau važiavome į Anos Krepštul muziejų. Muziejuje buvo daug darbų liaudies tapytojos Anos Krepštul. Mums papasakojo jos liūdną istoriją ir dar pasakė, kaip buvo įkurtas jos muziejus. Šita išvyka man labai patiko. Aš sužinojau daug naujo apie savo kraštą.

Penktos klasės mokinė Erika Šostak