Susitikimas su policijos atstovais

Publikuota: 2017-04-04
   Š.m. balandžio 4 d. mūsų gimnazijoje vyko mokinių susitikimas su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato  bendruomenės pareigūnėmis – Elena Zinkevičiene ir Olga Tkačenko. Susitikime dalyvavo  Šalčininkų rajono Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos ir  Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijos 7-8, IG-IVG klasių mokiniai.
   Bendruomenės pareigūnės supažindino su policijos veikla, pristatė naudingą informaciją apie patyčių bei smurto prevenciją.
Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato  bendruomenės pareigūnėms  Elenai Zinkevičienei ir Olgai Tkačenko už naudingą informaciją bei bendradarbiavimą.

Soc. pedagogė Renata Nanartovič
Nuotraukų autorius - lietuvių k. mokytojas Ernestas Vėta