Paieška

Veiksmo savaitė prieš patyčias mūsų gimnazijoje

 
 Š.m. kovo 20-24 d. mūsų gimnazijoje vyko veiksmo savaitė prieš patyčias. Iniciatyvos tikslas - patyčių ir smurto prevencija.
Vykdant 5-8, IG-IVG klasių mokinių bei mokytojų tyrimą „Ar mūsų mokykloje saugu?“ paaiškėjo, kad vis dėlto ši problema egzistuoja ir mūsų gimnazijoje. Vykdant prevenciją, buvo siekta, kad kiekvienas mokinys suprastų, jog patyčios ar smurtas kenkia ne tik patyčių ar smurto aukai, bet ir jam pačiam.
Šią savaitę  vyko daug naudingos veiklos – prevencinių filmukų peržiūra pertraukų metu, baltos spalvos kaspinėlių kūrimas, mokinių bei jų tėvų švietimas, klasės valandėlės netradicinėje aplinkoje, praktiniai užsiėmimai „Draugystės apyrankės“ Baltosios Vokės pramogų centre, pasivaikščiojimas po miestelį, IIIG-IVG klasių mokinių išvyka į Vilniaus Tolerancijos centrą, Senamiestį, iniciatyva „Šlepečių diena – mokykloje gera kaip namuose“.  
Tikimės, kad šiemet organizuota veikla padėjo daugeliui mokinių atsakyti į vieną klausimą, ką aš galiu padaryti, kad patyčių nebūtų mūsų mokykloje.
Nuoširdžiai dėkojame Baltosios Vokės pramogų centro direktorei Loretai Grigorovič ir kultūros specialistei Annai Voroneckajai už glaudų bendradarbiavimą.
 
 
Parengė: socialinė pedagogė Renata Nanartovič
 
smart foreash