Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Publikuota: 2017-02-15
 Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Tai svarbi šventė kiekvienam, gyvenančiam Lietuvoje.  Gimnazija jai ėmė ruoštis dar savaitės pradžioje. Mokiniai karpė ir trispalvėmis širdelėmis papuošė gimnazijos langus.
Vasario 15 d. pasipuošę trispalvėmis juostelėmis, susirinkome aktų salėje, kur  vyko Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventė. Renginio vedėjai pakvietė visus mokinius su mokytojais sugiedoti Lietuvos himną. Išgirdome eilėraščius apie Lietuvą, buvo išsakytos mintys apie mūsų gimtinę, žiūrėjome filmuką apie Vasario 16-ąją, skaidrių pristatymą, dainavome dainą Lietuvai. 5-8 klasių mokiniai, dalyvavę renginyje, teigė, kad „tereikia tik širdim klausyti ir širdim išgirsti Lietuvą, o Lietuva beldžiasi į kiekvieno širdį ir kviečia į gerumo, atlaidumo, ištikimybės ir meilės šventę“. Mokiniai kalbėjo apie tikrąsias vertybes, apie tai, ką reikia branginti, puoselėti ir perduoti iš širdies į širdį. Vėliau mokiniai rašė linkėjimus savo šaliai gimtadienio proga ir iš širdelių mokyklos kieme išdėliojo trispalvę širdį. Šventinė nuotaika leido pajusti pasididžiavimo savo šalimi jausmą.
Pasitikę Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, parašę savo linkėjimus Lietuvai,  lauksime kitos šventės – Kovo 11-osios.

Lietuvių k. mokytoja Daiva Ranonienė
Anglų k. mokytoja Natalja Žuravliova