Gimnazijos stalo teniso varžybos

Publikuota: 2017-01-16
 Sausio 12 dieną gimnazijoje vyko tradicinės stalo teniso varžybos. Šios varžybos yra tapusios tradicinėmis, todėl yra labai populiarios  tarp mokinių. Šių varžybų tikslas- atrinkti geriausius sportininkus, kurie atstovaus mūsų gimnazijai rajone.
Turnyre  dalyvavo  3 -8, IG- IIG   klasių mokiniai. Dalyviai rungtyniavo dvejose amžiaus grupėse.
 Jaunesnėje amžiaus grupėje (3 – 7 kl. ) nugalėtoju tapo 3 klasės mokinys Albert Milevski. Antrą vietą užėmė penktokas Aleksand Akanovič, trečią- jo klasės draugas Modest Kislovski.
Vyresnėje amžiaus grupėje antrus metus nugalėtoju tapo IIG klasės mokinys Vladislav Urinovič. Antrą vietą užėmė II G. klasės gimnazistas Tomaš Zaborovski. Trečią vietą pelnė aštuntokas Daniel Bukin.

Kūno kultūros mokytojas Edmundas Narodovskis