Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo akimirkos

Publikuota: 2016-11-16
„Aukščiausias išsilavinimo pasiekimas yra tolerancija“.
Helen Keller

Lapkričio 16 dieną minima Tarptautinė tolerancijos diena. Prie šios pilietinės iniciatyvos, kurią jau keturioliktus metus inicijuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti, prisijungė ir mūsų gimnazija.
Kiekvienais metais tolerancija turi savo simbolį. Šiemet tolerancijos simbolis – baltas balandis, kuris simbolizuoja meilę, tyrumą, gerą naujieną. Tą dieną trečios pamokos metu visi mokiniai ir mokytojai iš balto popieriaus kūrė balandžius, kuriais buvo papuoštas gimnazijos II aukšto koridorius. Įvairių dalykų mokytojai per savo pamokas aptarė universalią tolerancijos temą, įtraukė mokinius į pokalbius, diskusijas ir kūrybinę veiklą.
Tą dieną mokinių tarybos nariai M. Urgalevič, E. Orlovska, E. Bagdziun ir M. Grigorovič aplankė Baltosios Vokės darželio priešmokyklinukus. Ten įdomiai praleido laiką - žaidė, skaitė pasakas apie draugystę, piešė tai, kas jiems asocijuojasi su draugyste, gerumu, nuoširdumu, diskutavo. Buvo smagu ir mokiniams, ir darželinukams.

Dėkojame B. Vokės darželio priešmokyklinės grupės auklėtojai M. Znamerovskai už puikų bendradarbiavimą, gimnazijos mokytojams bei mokiniams už įdomiai paminėtą tolerancijos dieną.

Parengė: soc. pedagogė R. Nanartovič