Informacija tėvams dėl centralizuoto vaikų ir mokinių priėmimo į visų tipų švietimo įstaigas

Gerb. tėveliai,

informuojame, kad nuo 2022 metų Šalčininkų rajono savivaldybėje bus organizuojamas centralizuotas vaikų ir mokinių priėmimas į visų tipų švietimo įstaigas.

Vaikų priėmimas į savivaldybės biudžetinių įstaigų ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupes, mokinių priėmimas į bendrojo ugdymo ir neformaliojo švietimo mokyklas bus vykdomas informacinės sistemos pagrindu.

Informacinės sistemos diegimo išlaidos apmokamos projekto Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-01-0011 „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Šalčininkų rajono savivaldybėje“ lėšomis.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia: https://www.salcininkai.lt/skelbimai/397/pasirasyta-finansavimo-sutartis-del-projekto-paslaugu-ir-asmenu-aptarnavimo-kokybes-gerinimas-salcininku-rajono-savivaldybeje:8849

Šiuo metu yra ruošiamas Centralizuoto vaikų ir mokinių priėmimo į Šalčininkų rajono savivaldybės švietimo įstaigas tvarkos aprašas, kurį tvirtins Šalčininkų rajono savivaldybės taryba.

Po patvirtinimo aprašas bus paskelbtas viešai, su juo bus supažindinti vaikų ir mokinių tėvai.

Administracija