Svarbi informacija dėl mokymosi karantino metu

Dėmesio!

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr. 1226

„Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ bei Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija ir rekomendacijomis,

nuo š. m. lapkričio 9 d. iki lapkričio 20 d.

Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijoje ugdymo procesas vyks pagal tokią  tvarką:

1 – 4 klasių mokiniai mokosi gimnazijoje kasdieniu būdu, II aukšte.

III – IVG klasių mokiniai mokosi kasdieniu būdu:

IIIG klasės mokiniai – Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijoje,

IVG klasės mokiniai – Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijoje, chemijos kabinete, III aukšte.

5 – 7 klasių mokiniai mokosi:

-            nuo lapkričio 9 d. iki lapkričio 13 d. - kasdieniu būdu gimnazijoje, III aukšte;

-            nuo lapkričio 16 d. iki lapkričio 20 d. - nuotoliniu būdu.

8, IG ir IIG klasių mokiniai mokosi:

-            nuo lapkričio 9 iki lapkričio 13 d. - nuotoliniu budu;

-            nuo lapkričio 16 d. iki lapkričio 20 d. - kasdieniu budu gimnazijoje, III aukšte.

Nuotolinis ugdymas vykdomas vadovaujantis Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijos direktoriaus

2020 m. spalio 26 d. įsakymu Nr. V1-174

„Dėl Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu aprašo pakeitimo“.

Mokiniai į gimnaziją patenka per skirtingus įėjimus:

1-4 klasių mokiniai – per pagrindinį įėjimą, 5-8, IG-IVG klasių mokiniai – per atsarginį įėjimą.

Neformaliojo ugdymo užsiėmimai vykdomi pagal tvarkaraštį, kur dalyvauja vienos klasės mokiniai išlaikant atstumą.

Galima susipažinti su direktoriaus įsakymu dėl ugdymo proceso organizavimo tvarkos nuo š.m. lapkričio 9 d. nustatymo (čia)

Visi mokiniai, mokytojai ir darbuotojai turi dėvėti apsaugines veido kaukes.

Saugokime save ir kitus!