Gimnazijos laikraštis "Skuwka"

2017-2018 r.sz.

Numer 1- wydanie zimowe

Redakcja Skuwki wita stałych czytelników i  sympatyków w pierwszym przedświątecznym numerze naszej gimnazjalnej gazetki !

W oczekiwaniu na święta

Zegar w święta się uśmiecha, nie pogania, nie pośpiesza, zegar w święta czas czaruje, zagaduje, pomrukuje, swoim cichym tik i tak, czas radości, czas bliskości, czas spokoju wszystkich nas. Samych magicznych, szczęśliwych godzin, minut i sekund w oczekiwaniu na Święta  i  Nowy Rok !

2016-2017 r.sz.

Numer 1 - Wydanie jesienne

Numer 2 - Wydanie wiosenne

Numer 3 - Wydanie letnie

2015-2016 r. sz.

Numer 1 -  Wydanie jesienne

Jesień – czas zadumy, błogiego odczuwania ciepła domowego ogniska, smakowanie piękna barw, obserwowania niestrudzonych w wirowaniu liści, nasłuchiwania wichrów, gra wyobraźni... Od początku roku szkolnego minęły już trzy miesiące, a nikt już nie pamięta o wakacjach, bo w naszej szkole dużo się działo – oj działo. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej szkolnemu życiu, a efekty naszych obserwacji znajdziecie w jesiennym numerze szkolnej gazetki. Zapraszamy więc do czytania, oglądania, wspominania, podziwiania....

Numer 2 - Wydanie zimowe

Z prawdziwą radością oddajemy w Wasze ręce ten numer gazetki szkolnej. Powodów do zadowolenia mamy bardzo wiele. Po pierwsze - przyszła wiosna, a po drugie powracamy do Was ze świeżą porcją dziennikarskiej twórczości.

Po raz ostatni w tym roku szkolnym oddajemy w Wasze ręce kolorową gazetkę szkolną , a z okazji zbliżających się letnich wakacji zespół redakcyjny gazetki życzy wszystkim uczniom i pracownikom szkołydługich i słonecznych dni wypoczynku w wymarzonych miejscach oraz doborowym towarzystwie.