Biblioteka

Vis dažniau sakoma, kad biblioteka – mokyklos širdis, viena iš ugdymo sėkmės prielaidų. Deja, apie jos praeitį neturime sukauptų žinių. Daug metų biblioteka neturėjo patalpų, buvo mėtoma iš kampo į kampą, todėl didelių darbų ji ir negalėjo atlikti. Pastačius priestatą, bibliotekai buvo sudarytos geresnės darbo sąlygos.

Dabartinė biblioteka įsikūrusi trečiajame gimnazijos aukšte ir  turi erdvesnes patalpas, kuriose telpa nedidelė skaitykla. Moksleiviai vis dažniau naudojasi skaitykla kaip svarbiausiu informacijos šaltiniu, susipažįsta su naujausiais leidiniais, ruošia pamokas, projektus. Ilgametė bibliotekos tradicija – intensyvi ir įvairi kultūrinė veikla. Čia dažni ne tik literatūros vakarai – susitikimai, knygų prezentacijos, bet ir vaikų kūrybos, spaudinių parodos.

Bibliotekoje sukauptas grožinės, mokslinės literatūros, enciklopedijų, žodynų bei vadovėlių fondas lietuvių, lenkų, rusų, anglų ir vokiečių kalbomis.
Mokyklos bendruomenės nariai akiratį plečia skaitydami prenumeruojamus laikraščius ir žurnalus.
Gimnazijos biblioteka ir skaitykla laukia skaitytojų ir knygų mylėtojų kiekvieną darbo dieną. Skaitytojai gali lankyti biblioteką ir skaityklą kasdien nuo 8.00 iki 17.00 val. Už veiklą bibliotekoje atsakinga bibliotekininkė Marija Bukina.

Bibliotekos teikiamos paslaugos:

• dokumentų išdavimas į namus ir skaitykloje
  • internetas
  • kopijavimas
  • spausdinimas
  • skenavimas
  • informacijos įrašymas į CD ir atminties korteles

Informacinės paslaugos:
  • atsakymai į skaitytojų užklausas
  • supažindinimas su bibliotekos struktūra, taisyklėmis
  • informavimas apie naujai gautus leidinius

NAUJOS KNYGOS

Išsamesnį knygų sąrašą rasite čia

Patricia Schroder. Princesė Gvendolina. Karališkųjų vedybų klasta. -  Gimtasis žodis, 2013
Patricia Schroder. Princesė Gvendolina. Karališkasis pasirodymas. -  Gimtasis žodis, 2012
Salomėja Nėris. Eglė žalčių karalienė. -  Ramduva, 2016
Pasakos iš rinkinio "Tūkstantis ir viena naktis". – Vaiga, 2011
Kazys Boruta. Baltaragio malūnas (Mokinio skaitiniai). -  Žaltvykslė, 2005
Kazys Binkis. Moderniškas pavasaris. -  Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2011

Bułeczka. Jadwiga Korczakowska.- Wydawnictwo: Nasza Księgarnia,2014r.
Kawa dla kota. Agnieszka Tyszka. -  Wydawnictwo: Nasza Księgarnia,2013r.
Piegowate niebo. Dorota Suwalska. -  Wydawnictwo: Nasza Księgarnia,2014r.
Wszystko, tylko nie mięta.  Ewa Nowak. - Wydawnictwo: Egmont Polska,2012r.
Lawenda w chodakach.  Ewa Nowak. -  Wydawnictwo: Egmont Polska,2012r.
Inna?  Irena Jurgielewiczowa.-  Wydawnictwo: Nasza Księgarnia, 2012r.
Michał Jakiśtam.  Ewa Nowak. - Wydawnictwo: Egmont Polska,2013r.
Mój Adam.  Ewa Nowak. -  Wydawnictwo: Egmont Polska,2013r.
Duch starej kamienicy. Anna Onichimowska. - Wydawnictwo: Literatura,2015r.
Pozłacana rybka. Barbara Kosmowska. - Wydawnictwo: Literatura,2012r.
Dziewczynka z Szóstego Księżyca.  Moony Witcher. - Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Panteon,2014r.
Nina i moc Absinthium. Moony Witcher.-  Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk,2014r.
Nina i Złota Liczba.  Moony Witcher. -  Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk,2014r.
Nina i Tajemne oko Atlantydy.  Moony Witcher. -  Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk,2013r.
Nina i klątwa Pierzastego Węża.  Moony Witcher. -  Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk,2013r.

Nina i Tajemnica Ósmej Nuty.  Moony Witcher. -  Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Panteon,2015r.