2% parama

Gerbiami Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijos tėveliai, darbuotojai, rėmėjai!

Nuo 2004 m. kiekvienas Lietuvos gyventojas gali dalį savo sumokėto pajamų mokesčio skirstyti savo nuožiūra.
Iki 2 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Jūs galite skirti kuriai nors organizacijai,
taip pat ir mūsų gimnazijai, turinčiai teisę būti paramos gavėju.

Tokiu būdu Jūs padėtumėte  įgyvendinti mūsų viziją - mokymosi sėkmė ir džiaugsmas kiekvienam vaikui.

Būtume labai dėkingi, jei Jūs 2017 m. 2 proc. sumokėto pajamų mokesčio sumos paskirtumėte Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijai. Būsimą Jūsų paramą panaudosime mokinių ugdymo(si) aplinkos gerinimui ir mokinių skatinimui.

Norėdami skirti 2% pajamų mokesčio gimnazijos paramai, iki 2017 metų balandžio 30 d. užpildykite Mokesčių inspekcijos formą FR0512 Versija 03.

Norėdami mums skirti 2% pajamų mokesčio paramą, galite tai padaryti tokiais būdais:
Pirmas: elektroniniu būdu per Mokesčių inspekcijos duomenų bazę http://deklaravimas.vmi.lt/
Antras: užpildyti valstybinėje mokesčių inspekcijoje (VMI) arba gimnazijoje gautą formą ir ją ten palikti arba išsiųsti paštu (Adresas: Vilniaus g. 8, Baltoji Vokė, LT -17235, Šalčininkų r.). Formoje duomenys pildomi DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS.

Kilus neaiškumams, kreipkitės:
• tel.(8 380) 43142 , (I. Navickaja, sekretorė),
• 1882 (Valstybinės mokesčių inspekcijos trumpasis numeris).

Rašant prašymą reikalingi duomenys:
Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį forma

1 laukelyje – Asmens kodas
2 laukelyje – Asmens telefono numeris
3V  laukelyje – Asmens vardas
3P laukelyje – Asmens pavardė
4 laukelyje –  Asmens adresas
5 laukelyje – 2016
6S  laukelyje –  pažymima  „X“
7S laukelyje – pažymima  „X“
E1 – 2
E2 – 291415410
E4 – 2,00
E5 – 2020
Apačioje deklaracijos pasirašyti ir įrašyti vardą bei pavardę.

Formos pildymo pavyzdys

Dėkojame už Jūsų geranoriškumą, supratingumą, bendrus siekius
kuriant saugią bei gražią aplinką ir tikimės tolimesnio gražaus bendradarbiavimo.

Gimnazijos direktorė Miroslava Šostak